Hala na sprzedaż Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, województwo Łódzkie

Hale przeznaczone pod różnego rodzaju działalność handlową, produkcyjną, magazynową oraz logistyczną.


DZIAŁKI PRZEMYSŁOWE NA SPRZEDAŻ

Działki przeznaczone pod różnego rodzaju działalność handlową, produkcyjną, magazynową oraz logistyczną.

Pramoninių sklypų pardavimas Lenkijoje

Główne zalety

Położone w przemysłowej części miasta. Stare budynki zostały wyburzone, a teren oczyszczony. Bardzo wygodny jest także regularny kształt działek.

Rozwinięta niezbędna infrastruktura taka jak utwardzone drogi dojazdowe, sieć bardzo wysokiego napięcia, czy stacje uzdatniania wody.

Ze względu na doskonałą lokalizację, w tym regionie działalność prowadzi wiele wiodących na swoich rynkach firm. Są to przedsiębiorstwa z wielu różnych branż.

Znajdziemy wśród nich takie firmy jak: „IKEA“, „FM LOGISTIC“, „DSV“, „MEGATECH INDUSTRIES TOMASZOW ”, „PARADYZ“, „BALEX METAL“ oraz magazyny rozmaitych centrów handlowych.

Prosimy o kontakt, a chętnie udzielimy odpowiedzi na dowolne pytanie dotyczące działek przemysłowych.

Nowa droga i infrastruktura!


Pełna oferta to naszej firmy obejmuje zakres taki jak: 

Hala magazynowa na sprzedaż, hala na sprzedaż, hala na sprzedaż łódź, hala na sprzedaż Tomaszów Mazowiecki , hala na sprzedaż Piotrków Trybunalski, hala na sprzedaż województwo Łódzkie, hala produkcyjna na sprzedaż, hale magazyny na sprzedaż, hale produkcyjne na sprzedaż, sprzedam hale.

Atrakcyjna lokalizacja

Rejon Tomaszowa Mazowieckiego liczy ponad 188 000 mieszkańców (67 000 z miasta i 121 000 z okolic). To optymalny wskaźnik demograficzny zapewniający wystarczającą siłę roboczą dla obiektu handlowego/przemysłowego.

Miasto znajduje się w centralnej części Polski, dzięki czemu charakteryzuje się doskonałym pod względem strategicznym położeniem.

Przez miasto przebiega międzynarodowa trasa europejska E67 pokrywająca się na terenie kraju z drogą krajową S8, która łączy Helsinki – Rygę – Warszawę – Wrocław – Pragę oraz Warszawę – Katowice, co stanowi dogodne połączenie drogowe zarówno z całą Polską, jak i państwami sąsiadującymi.

Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest również doskonale rozwinięty system połączeń kolejowych.

Adres i lokalizacja: ul. Piaskowa 122-150, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, Polska.

    SC „ARNAS“

    Ul. Piaskowa 122-150, 97-200

    Tomaszów Mazowiecki, Polska

    REG 10031 6579, NIP 773 237 93 04

    Skontaktuj się teraz