Magazyn, magazyny na sprzedaż Łódź, Piotrków Trybunalski, Tomaszów mazowiecki – województwo Łódzkie

Oferujemy sprzedaż magazynów i pomieszczeń magazynowych. W ofercie również posiadamy stare magazyny na sprzedaż.

OPIS MAGAZYNU:

Magazyn na sprzedaż ma powierzchnię 14 000 m², a jego wysokość wynosi 6 m. Położony jest na działce o powierzchni 2,32 ha.

Obiekt zlokalizowany jest w przemysłowej części miasta Tomaszów Mazowiecki wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą – drogami dojazdowymi oraz wszelkimi mediami.

Budynek jest jednopiętrowy i podzielony na dwa pomieszczenia (4 400 m² i 9 600 m²), które mogą być sprzedane oddzielnie. Magazyn posiada trzy bramy przemysłowe, a także kilka oddzielnych wejść.

Ściany – murowane, tynkowane, malowane przegrody – o konstrukcji żelbetowej. Posadzki – przemysłowe, betonowe. Drzwi – metalowe.

Media: ogrzewanie, wodociągi, kanalizacja, prąd, sygnalizacja, wentylacja.

Przy magazynie znajduje się duży parking na około 40 samochodów. W pobliżu znajduje się linia kolejowa (0,8 km) oraz Urząd Celny (1 km).

Ze względu na doskonałą lokalizację, w tym regionie działalność prowadzi wiele wiodących na swoich rynkach firm.

Znajdziemy wśród nich takie firmy jak: „IKEA“, „FM LOGISTIC“, „DSV“, „MEGATECH INDUSTRIES TOMASZOW ”, „PARADYZ“, „BALEX METAL“ oraz magazyny rozmaitych centrów handlowych.

ATRAKCYJNA LOKALIZACJA:

Rejon Tomaszowa Mazowieckiego (województwo Łódzkie) liczy ponad 188 000 mieszkańców (67 000 z miasta i 121 000 z okolic). To optymalny wskaźnik demograficzny zapewniający wystarczającą siłę roboczą dla obiektu handlowego/przemysłowego.

Miasto znajduje się w centralnej części Polski, dzięki czemu charakteryzuje się doskonałym pod względem strategicznym położeniem. Niedaleko znajdują się miejscowości takie jak Łódź, Piotrków Trybunalski.

Przez miasto przebiega międzynarodowa trasa europejska E67 pokrywająca się na terenie kraju z drogą krajową S8, która łączy Helsinki – Rygę – Warszawę – Wrocław – Pragę oraz Warszawę – Katowice, co stanowi dogodne połączenie drogowe zarówno z całą Polską, jak i państwami sąsiadującymi.

Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest również doskonale rozwinięty system połączeń kolejowych.

Komunikacji
 • Woda główna średnica Ø 160 mm
 • Woda do podłączenia średnica Ø 50 mm
 • Kanalizacja sanitarna główna średnica Ø 250 mm
 • Kanalizacja sanitarna podłączenie średnica Ø 160 mm
 • Kanalizacja deszczowa główna Ø 315 mm
 • Kanalizacja deszczowa podłączenie Ø 200mm
 • Hydrant średnica Ø 80 mm
 • Gaz średnica Ø 160 mm
 • Prąd (elektryczny) do 1mw od razu
 • Prąd 5mw możliwe po inwestycyjach
 • Internet swiatłowód

Pełna oferta naszej firmy obejmuje następujące zagadnienia:

Magazyn na sprzedaż, magazyn na sprzedaż Łódź, magazyn na sprzedaż Piotrków Trybunalski, magazyn na sprzedaż Tomaszów Mazowiecki , magazyn na sprzedaż województwo Łódzkie, magazyny na sprzedaż, sprzedaż magazynów, sprzedaż pomieszczeń magazynowych, stare magazyny na sprzedaż, pomieszczenia produkcyjne, sprzedaż pomieszczeń produkcyjnych, sprzedaż pomieszczeń przemysłowych.

Znajdujący się na terenie nieruchomości budynek magazynowy posiada dużą, wygodną powierzchnię użytkową. Znajduje się on na jednym poziomie, co pozwala znacznie ograniczyć czas tracony na zbędne przemieszczanie się między piętrami. Ściany zewnętrzne wykonane z cegły i pustaka stanowią solidną konstrukcję, która posłuży właścicielowi wiele długich lat. Ściany wewnętrzne są otynkowane a na podłodze znajduje się posadzka przemysłowa. Nadaje to magazynowi nowoczesnego wyglądu oraz poprawia komfort jego użytkowania. Znajdujące się w budynku pomieszczenia magazynowe posiadają solidne i długotrwałe bramy stalowe.

Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 14 000 m2 w tym powierzchnia magazynu pierwszego wynosi aż 9600 m2 a magazynu drugiego 4400 m2. Wysokość budynku w świetle wynosi aż 6 m co sprawia, że budynek jest bardzo efektywnie doświetlony przez światło słoneczne. W budynku znajduje się także w pełni sprawna instalacja elektryczna oraz monitoring zewnętrzny, który pozwoli kontrolować teren znajdujący się wokół pomieszczeń magazynowych.

Adres i lokalizacja: ul. Piaskowa 122-150, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, Polska.

W Polsce centralnej – na terenie doskonałym pod różnego rodzaju działalność handlową i magazynową.

Odległości:

0

Warszawa

0

Autostrada

S8/E67

0

Częstochowa

0

Łódź

0

Urząd Celny

0

Kielce

KONTAKT

  SC „ARNAS“

  uL. Piaskowa 122-150, 97-200

  Tomaszow Mazowiecki, Polska

  REG 10031 6579, NIP 773 237 93 04

  Skontaktuj się teraz