SPRZEDAŻ MAGAZYNÓW W POLSCE

Oferujemy sprzedaż magazynów i pomieszczeń przemysłowych

Jesteśmy właścicielami gruntów i nieruchomości przemysłowych w samym centrum Polski – w Tomaszowie Mazowieckim, w województwie Łódzkim. Miasto posiada bardzo dogodną lokalizację zarówno w kontekście prowadzenia działalności na rynku krajowym, jak i e uropejskim. Umożliwia to m.in. rozbudowana infrastruktura drogowa oraz kolejowa, a także dostęp do wykwalifikowanych pracowników.

Zakup magazynu

Nieruchomość znajduje się w przemysłowej części miasta i posiada dogodny dojazd dzięki nowo wybudowanej drodze. Dodatkowo w pobliżu znajduje się linia kolejowa (0,8 km) oraz Urząd Celny (1 km). Nieruchomość posiada także łatwy dostęp do głównych dróg wojewódzkich, krajowych i autostrad. Magazyn znajduje się w niewielkiej odległości od węzła drogowego łączącego autostrady A1 oraz A2, które przecinają kraj ze wschodu na zachód oraz z północy na południe. Istotne znaczenie ma także biegnąca niedaleko droga szybkiego ruchu S8, która łączy Białystok z Wrocławiem. W sąsiedniej Łodzi znajduje się z kolei Międzynarodowy Port Lotniczy.

Ze względu na świetną lokalizację, w regionie funkcjonuje wiele przedsiębiorstw, które są liderami w swoich branżach. Wśród nich znajdują się magazyny takich firm jak: “IKEA”, “FM LOGISTIC”, “DSV”, “MEGATECH INDUSTRIES TOMASZÓW”, “PARADYŻ”, “BALEX METAL” i inni liderzy w swojej dziedzinie.

Dane techniczne:
 • Powierzchnia magazynu – 14 000 m2
 • Wysokość budynku – 6 m
 • Powierzchnia działki – 2,32 ha
 • Budynek podzielony na dwie części, każda może zostać zakupiona oddzielnie 4 400 m2 oraz 9 600 m2
 • Nowa droga i infrastruktura
 • Duży parking min. na 40 ciężarówek
Miejscowy plan zagospodarowania terenu u zbiegu ul. Spalskiej i Piaskowej w Tomaszowie Mazowieckim.
 • Woda główna średnica Ø 160 mm
 • Woda do podłączenia średnica Ø 50 mm
 • Kanalizacja sanitarna główna średnica Ø 250 mm
 • Kanalizacja sanitarna podłączenie średnica Ø 160 mm
 • Kanalizacja deszczowa główna Ø 315 mm
 • Kanalizacja deszczowa podłączenie Ø 200mm
 • Hydrant średnica Ø 80 mm
 • Gaz średnica Ø 160 mm
 • Prąd (elektryczny) do 1mw od razu
 • Internet swiatłowód
 • Nawet do 5mw i powyżej energii elektrycznej

Możliwości

Zakup gruntów przemysłowych w Tomaszowie Mazowieckim stwarza wiele możliwości. Pomagamy naszym klientom czerpać z nich jak najwięcej korzyści.
Rynek przemysłowy w Polsce stale przyciąga nowych inwestorów.

Rynek przemysłowy w Polsce stale przyciąga nowych inwestorów

Nieruchomość zlokalizowana w Tomaszowie Mazowieckim w bezpośrednim otoczeniu budynków produkcyjnych oraz magazynowych to doskonała lokalizacja dla znajdującego się na jej powierzchni magazynu. Sąsiadujące z działką budynki biurowe dają możliwość stworzenia nowych więzi biznesowych lub odnalezienia idealnego miejsca dla własnej działalności. Teren znajduje się także w zasięgu sieci wodociągowej i energetycznej, a także kanalizacji oraz łącza telekomunikacyjnego. Znacznie usprawnia to pracę oraz utrzymanie nieruchomości.

Dojazd do nieruchomości możliwy jest przez drogę gminną oraz przez drogę wewnętrzną znajdującą się na terenie działki. Przestrzeń może zostać użyta jako parking czy też najbardziej komfortowe miejsce do odbioru dostaw. Dzięki umowie podpisanej przez Gminę z Głównym Wykonawcą w niedalekiej przyszłości powstanie tam także droga łącząca ulicę Piaskową z ulicą Spalską, co da jeszcze więcej możliwości dotarcia na teren nieruchomości.

Wiodąca lokalizacja i korzystne warunki dla rozwoju biznesu

Jedną z najważniejszych gałęzi lokalnej gospodarki w województwie łódzkim jest logistyka i transport. Wynika to ze strategicznej lokalizacji regionu. W środkowej Polsce swoje centra logistyczne budują najwięksi gracze na rynku magazynów, tacy jak Pannatoni . Jednym z najnowszych projektów firmy jest Central European Logistics Hub , mieszczący się niedaleko centrum Łodzi.

Dodatkowo lokalny samorząd oferuje wiele korzyści i ulg finansowych dla firm działających na lokalnym rynku. Połączenie tych dwóch elementów stwarza świetne warunki dla inwestorów.

Adres i lokalizacja: ul. Piaskowa 122-150, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, Polska.

W Polsce centralnej – na terenie doskonałym pod różnego rodzaju działalność handlową i magazynową.

Odległości:

0

Warszawa

0

Autostrada

S8/E67

0

Częstochowa

0

Łódź

0

Urząd Celny

0

Kielce

KONTAKT

W przeciwieństwie do wielu innych firm działających na rynku nieruchomości przemysłowych, oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi, dzięki którym zakupiona nieruchomość wykorzysta swój maksymalny potencjał.  Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem lub wynajęciem magazynów oraz gruntów przemysłowych w najlepszej lokalizacji w Polsce, zachęcamy do kontaktu, a z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty.

Audrius Rauba

Poland / Lithuania  SC „ARNAS“

  uL. Piaskowa 122-150, 97-200

  Tomaszow Mazowiecki, Polska

  REG 10031 6579, NIP 773 237 93 04

  Skontaktuj się teraz