Magazyny jak zaplanować

Magazyny – jakie wymagania powinna spełniać nowa lokalizacja

Przed rozpoczęciem poszukiwań powierzchni magazynowych na sprzedaż upewnij się, jakie wymagania powinna spełniać nowa lokalizacja. Jest ona zazwyczaj kluczowym argumentem dla najemców przy wyborze danej powierzchni.

Sprzedaż magazynów

Magazynowa mapa Polski podzielona jest na kilka głównych obszarów. Każdy z nich przyciąga różnych najemców. Sprzedaż działek inwestycyjnych oraz pomieszczeń produkcyjnych, magazynowych i przemysłowych jest atrakcyjna dla krajowych najemców i firm dystrybucyjnych. Przede wszystkim tych, prowadzących działalność w krajach Europy Środkowej. Rynek sprzedaży hali magazynowych oraz działek w miastach takich, jak Łódź czy Tomaszów Mazowiecki kwitnie. Działki komercyjne, przemysłowe i inwestycyjne sprzedają się z roku na rok coraz lepiej.

Cena sprzedaży hal magazynowych

W świecie sprzedaży hal magazynowych nie istnieje cena rynkowa. Jest ona pochodną dostępności i potrzeb klientów. Warto zauważyć, że średni czynsz może się różnić w zależności od regionu i zwykle nie jest uniwersalny na danym obszarze. Wysokość czynszu zależy od wielu czynników, takich jak lokalizacja, liczba dostępnych opcji wynajmu, liczba korekt wymaganych przez klienta.

Dodatkowe opłaty

Pamiętaj, że hale produkcyjne i magazynowe na sprzedaż niosą za sobą dodatkowe wydatki, takie jak:
• ochrona
• odśnieżanie części wspólnych i dachów
• utrzymanie czystości
• ubezpieczenie
• podatki

Lokalizacja jest zazwyczaj kluczowym argumentem dla najemców przy wyborze danej powierzchni. Magazynowa mapa Polski podzielona jest na kilka głównych obszarów. Każdy z nich przyciąga różnych najemców. Dynamiczny rozwój lokalnej infrastruktury drogowej zwiększa ilość ofert hala magazynowa lub produkcyjna na sprzedaż.


Podsumowanie
Główną zaletą hali produkcyjnej, magazynowej lub terenu inwestycyjnego na sprzedaż, jest jej uniwersalność. Ważne, aby prace mogły być prowadzone na bezpośrednim obszarze 80-120 metrów i płytszych modułach 40-60 metrów. W starym magazynie na sprzedaż struktura siatki słupów może zaoszczędzić trochę miejsca. W danej sytuacji można to przełożyć na optymalne rozmieszczenie półek i naw. Biorąc pod uwagę wszystkie istotne czynniki w procesie poszukiwania nowej powierzchni, droga do idealnego terenu inwestycyjnego zakończy się sukcesem. Przyszli najemcy mogą dotrzeć do mety szybko, bezpiecznie i co najważniejsze ekonomicznie. Wystarczy dobrze przygotowany plan na tę trudną podróż.

Categories:

Tags:

Comments are closed